Professionele industriële filtratie

EN 779

Ontdek onze en 779-oplossingen, technische informatie en beschikbare productgroepen.

Het classificatiesysteem EN 779:2002 (bestaande uit de filtergroepen F en G) is gewijzigd in drie groepen (F-, M- en G-filters).

 

Filters met een gemiddelde efficiëntiewaarde van minder dan 40% voor deeltjes van 0,4 μm worden ingedeeld in groep G en de efficiëntie wordt gerapporteerd als “< 40 %”. De classificatie van G-filters (G1 – G4) is gebaseerd op hun gemiddelde stofopnamecapaciteit met teststof.

 

Filters met een gemiddelde efficiëntiewaarde van 40% tot minder dan 80% voor deeltjes van 0,4 μm worden ingedeeld in groep M (M5, M6) en de classificatie is gebaseerd op hun gemiddelde efficiëntie (0,4 μm). De filterklassen F5 en F6 zijn gewijzigd in M5 en M6, maar met dezelfde vereisten als in het oude classificatiesysteem.

 

Filters met een gemiddelde efficiëntie van 80% of meer voor deeltjes van 0,4 μm worden ingedeeld in groep F (F7-F9) en de classificatie is gebaseerd op hun gemiddelde efficiëntie (0,4 μm), zoals in het oude systeem, en de minimale efficiëntie tijdens de test.

Kent u het product- of artikelnummer dat u nodig heeft? Ga direct door naar de volledige catalogus.

Blader door alle producten

Technische bronnen

Productafbeeldingen, voorbeelden, tekeningen en downloadbare technische documentatie.

EN779 - 2012 Classificatie
Initiële efficiëntie versus deeltjesgrootte

Hulp nodig bij het kiezen?

Vraag het aan een filtratiespecialist

Deel uw vereisten voor EN 779. Ons team helpt u bij het vinden van de juiste oplossing.

Advies aanvragen